Kancelaria Radcy Prawnego
Leszek Bloch

ul. Diamentowa 1
20-447 Lublin
tel. (81) 446-50-72
tel. kom. 0605 081 975

                                 więcej »

 

 

 

 

 

 
 
 
            Szanowni Państwo,

Od 1999r. specjalizuję w zakresie windykacji należności: początkowo jako pracownik i koordynator działu prawnego w spółce handlowej, później od 2002r. prowadząc firmę windykacyjną zaś po odbyciu aplikacji radcowskiej, wpisie na listę radców prawnych  przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie i uzyskaniu prawa do wykonywania zawodu radcy prawnego prowadzę indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego.

Kancelaria ukierunkowana jest na dochodzenie roszczeń z tytułu odszkodowań (komunikacyjnych, osobowych, majątkowych), windykację należności i problematykę prawa gospodarczego.

Pomimo koncentracji zainteresowań wokół windykacji należności, prawa gospodarczego i odszkodowań Kancelaria nie stroni od pomocy prawnej we wszystkich dziedzinach prawa i jest otwarta na nowe wyzwania – ponieważ często potrzeba Klienta stymuluje specjalizację w nowej dziedzinie.

W chwili obecnej kluczowymi Klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa (produkcyjne, handlowe i usługowe) mające swoje siedziby głównie w województwie lubelskim niemniej Kancelaria jest otwarta na przyjmowanie zleceń od mocodawców z całej Polski.

Możliwy jest dojazd do Klienta jak również ustalenie indywidualnego, satysfakcjonującego sposobu rozliczeń.

 

Strona niniejsza ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty ani reklamy.

 
 


Copyright © 2010 Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch

blochkancelaria.pl - adwokaci, doradztwo prawne, porady prawne, prawo gospodarcze, odszkodowania majątkowe, kancelaria prawna, odszkodowania i radca prawny - Lublin